İbrahim Etem Menarini İlaç’ta Üst Düzey Atama

Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörlüğü Türkiye’ye Bağlandı

İbrahim Etem Menarini ilaçta 2017 yılından itibaren İnsan Kaynakları Direktörlük görevini icra eden Melis Aslanağı, Türkiye dışında Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nin de sorumluluğunu alarak üst düzey uluslararası bir göreve atandı. Menarini ilaçta gerçekleştirilen organizasyonel yapılanma ile Ortadoğu ve Afrika bölgeleri Türkiye’ye bağlandı.  Bu üst düzey atamayla Melis Aslanağı, Menarini Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev alacak.  Aslanağı; tüm insan kaynakları operasyonlarının yönetiminden sorumlu olacak.

Melis Aslanağı atama ile ilgili şunları dile getirdi; “İbrahim Etem – Menarini olarak insan odaklı çalışmalarımız sayesinde şirketimize değer yaratacak stratejiler geliştirmeye devam ediyoruz. İnsan için değer yaklaşımımızı tüm süreçlerimizin odağında tutarak bu başarıyı yakaladığımızı düşünüyorum. Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz bu başarılı çalışmaları şimdi yeni bölgelere taşıma şansı bulmak da oldukça mutluluk verici. Yeni görevlendirmeyle birlikte ekibimizle üç bölge için değer yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 Melis Aslanağı bu atama ile Eylül ayından itibaren Menarini Türkiye, Orta doğu ve Afrika Bölge İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonunu üstlenmiştir.

Önceki

Salgın Kontrolden Çıktı. Nerede Yanlış Yaptık?

Sonraki

Abdi İbrahim’den Tarihi Anlaşma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar