Pfizer Türkiye Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen İlaç Şirketi Seçildi

Pfizer Türkiye Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen İlaç Şirketi Seçildi

Bilim kazanacak anlayışıyla çalışan biyofarma şirketi Pfizer Türkiye, “Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen Sağlık Şirketi” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’nin dört bir yanından katılan gençlerin oylarıyla belirlenen Youth Awards’a bu yıl 219 farklı üniversiteden ve 231 farklı bölümden toplam 85.173 oy kullanıldı. Oylama ise 19 kategoride 162 şirketin katılımı ile gerçekleşti. Toplam oy sayısında geçtiğimiz yıla göre yüzde 84.1 oranında bir artış gerçekleşirken, en çok endüstri mühendisliği, işletme ve bilgisayar mühendisliği bölümlerinden oy kullanan gençlerin yüzde 76.9’u 18-25 yaş aralığında olup 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin kullandığı oy sayısı toplam oy sayısının yüzde 44.3’ünü oluşturdu.

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, oylamada elde ettikleri birincilik başarısıyla ilgili şunları söyledi: “Hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler amacımız doğrultusunda çalışmaya; bilimi ve global kaynaklarımızı, insanlara yaşamlarını uzatan ve anlamlı biçimde iyileştiren tedaviler sunmak için kullanmaya devam ediyoruz. Rotasyonla lider yetiştirme anlayışımız, uluslararası kariyer fırsatlarımız, esnek ve keyifli çalışma ortamımız, Universe, “İyiSen” programlarımız ve “Mozaik” inisiyatifimiz de dahil olmak üzere işveren markamızın tüm değerleri ve uygulamalarıyla yaşamlara dokunmak için burada sınır yok diyoruz. Başarımızın en önemli faktörü olan insanı, işimizin her aşamasında ön plana çıkarmaktan ve geleceğin profesyonelleri olan genç yetenekler tarafından böyle bir ödüle layık görülmekten dolayı gurur duyuyoruz. Pfizer Türkiye olarak “En Çok Çalışılmak İstenen Sağlık Şirketi” ödülünü kazanmamıza katkı sağlayan tüm Pfizerlilere de gönülden teşekkür ediyorum.”

Önceki

Takviye Edici Harvey’s Mom-Ma’yı Tüm Anneler Gönül Rahatlığıyla Kullanacak!

Sonraki

AstraZeneca Türkiye, Youth Awards’ta Bronz Ödül’ün sahibi oldu

Öne Çıkanlar